COMFIX RALLY TEAM

KLASYFIKACJA GEN:

MiejsceZawodnikPunkty
1DOMAŃSKI Mateusz 202
2GAPONIK Tomasz 164
3JANUSZEWSKI Bartosz152
4PUCEK Arkadiusz136
5BUJOK Marcin104
6ANDRZEJCZAK DAMIAN 103
7WASILONEK Pawel 102
8POTONIEC Kamil79
9SZTWIERTNIA JAN 59
10SZLAUR Marek51
11ROZNIECKI Lukasz 43
12KOWALEWSKI Milosz31
13ZACH Paweł31
14JEDRZEJCZAK Sebastian24
15GLUZA Seweryn 23
16Jerzy Tysler23
17Palinski Wojciech15
18PALIŃSKI Wojciech 15
19NGUYEN Khanh11
20SZEJA Jarek8
21MIEDZIAK Ireneusz4
22WLAZŁO Błażej 1

KLASYFIKACJA 12 RUNDY:

#zawodnikpunkty
1. PUCEK Arkadiusz25
2. ZACH Pawel 21 (18+3)
3. JANUSZEWSKI Bartosz 19 (15+4)
4. GAPONIK Tomasz12
5. KOWALEWSKI Miłosz 11 (10+1)
6. DOMAŃSKI Mateusz 10 (8+2)
7. ADNRZEJCZAK Damian 11 (6+5)
8. WASILONEK Paweł 4
9. JEDRZEJCZAK Sebastian2
10. BUJOK Marcin1

KLASYFIKACJA 11 RUNDY:

#zawodnikpunkty
1.JANUSZEWSKI Bartosz30 (25+5)
2. DOMANSKI Mateusz 21 (18+3)
3. GAPONIK Tomasz16 (15+1)
4. JEDRZEJCZAK Sebastian12
5. BUJOK Marcin14 (10+4)
6. ZACH Pawel10 (8+2)
7. ANDRZEJCZAK Damian6
8. WASILONEK Pawel4
9. NGUYEN Khanh2
10.Palinski Wojciech1

KLASYFIKACJA 10 RUNDY:

miejscezawodniksamochodczaspunkty
1.GAPONIK TomaszSkoda Fabia R5 evo 35:10.1925
2.POTONIEC KamilToyota Yaris WRC 201835:21.1718
3.DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo35:44.6720 (15+5)
4.Palinski Wojciech Peugeot 208 R236:01.94 15 (12+3)
5.WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T37:18.94 14 (10+4)
6.NGUYEN KhanhOpel ADAM R240:25.52 9 (8+1)
7.SZEJA Jarek Subaru Impreza N15 R4 41:09.75 8 (6+2)
8.JANUSZEWSKI BartoszSkoda Fabia R5 evo 41:33.414
9.BUJOK MarcinSkoda Fabia R5 evo50:07.272

KLASYFIKACJA 9 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1 SZTWIERTNIA JanFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA 29 (25+4)
2 PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 20 (18+2)
3 JANUSZEWSKI BartoszFord Fiesta WRC 2019 20 (15+5)
4 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 12
5 Palinski WojciechPeugeot 208 R2 11 (10+1)
6 JEDRZEJCZAK SebastianSkoda Fabia R5 evo 8
7 BUJOK MarcinFord Fiesta WRC 2019 6
8 Lukasz RoznieckiSkoda Fabia R5 evo 4
9 DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo 4 (2+2)

KLASYFIKACJA 8 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1 DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo 30 (25+5)
2 GAPONIK TomaszSkoda Fabia R5 evo 21 (18+3)
3 SZTWIERTNIA JanFord Escort Mk V RS Cosworth GrpA 16 (15+1)
4 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 12
5 JANUSZEWSKI BartoszSkoda Fabia R5 evo 10
6 ANDRZEJCZAK DamianCitroen C3 WRC 2017 12 (8+4)
7 BUJOK MarcinSkoda Fabia R5 evo 8 (6+2)
8 POTONIEC KamilSkoda Fabia R5 evo 4
9 PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 2

KLASYFIKACJA 7 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1 ANDRZEJCZAK DamianCitroen C3 WRC 2017 28 (25+3)
2 Jerzy TyslerFord Fiesta WRC 2019 23 (18+5)
3 DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo 17 (15+2)
4 PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 12
5 Lukasz RoznieckiSkoda Fabia R5 evo 14 (10+4)
6 POTONIEC KamilSkoda Fabia R5 evo 8
7 BUJOK MarcinFord Fiesta WRC 2019 6
8 MIEDZIAK IreneuszAudi Sport quattro GrpB 4
9 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 2
10 GLUZA SewerynSkoda Fabia R5 evo 1
11JANUSZEWSKI BartoszFord Fiesta WRC 2019 1

KLASYFIKACJA 6 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1 ANDRZEJCZAK DamianCitroen C3 WRC 2017 30 (25+5)
2DOMAŃSKI Mateusz Skoda Fabia R5 evo21 (18+3)
3 PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 17 (15+2)
4 GLUZA SewerynSkoda Fabia R5 evo 12
5 JANUSZEWSKI BartoszHyundai i20 Coupe WRC 2020 11 (10+1)
6 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 8
7 GAPONIK TomaszSkoda Fabia R5 evo 10 (6+4)
8 BUJOK MarcinSkoda Fabia R5 evo 4
9 JEDRZEJCZAK SebastianSkoda Fabia R5 evo 2
10 Palinski WojciechPeugeot 208 R2 1`

KLASYFIKACJA 5 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1GAPONIK TomaszSkoda Fabia R5 evo 30 (25+5)
2POTONIEC KamilSkoda Fabia R5 evo 19 (18+1)
3JANUSZEWSKI BartoszSkoda Fabia R5 evo 17 (15+2)
4PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 16 (12+4)
5 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 13 (10+3)
6BUJOK MarcinFord Fiesta WRC 2019 8
7DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo 6
8Lukasz RoznieckiSkoda Fabia R5 evo 4

KLASYFIKACJA 1 RUNDY:

MiejsceZawodnikSamochódPunkty
1GAPONIK TomaszSkoda Fabia R5 evo 30 (25+5)
2POTONIEC KamilSkoda Fabia R5 evo 19 (18+1)
3JANUSZEWSKI BartoszSkoda Fabia R5 evo 17 (15+2)
4PUCEK ArkadiuszMitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2) 16 (12+4)
5 WASILONEK PawelRenault Clio IV R3T 13 (10+3)
6BUJOK MarcinFord Fiesta WRC 2019 8
7DOMAŃSKI MateuszSkoda Fabia R5 evo 6
8Lukasz RoznieckiSkoda Fabia R5 evo 4

KLASYFIKACJA PO RUNDZIE

KLASYFIKACJA TARMAC MASTER

KLASYFIKACJA GRAVEL MASTER

KLASYFIKACJA SNOW MASTER